+420 730 190 522 LinkedIn Youtube
Péče, kterou neznáte: Program 7+

Péče, kterou neznáte: Program 7+

Jsme českým výrobcem průmyslového osvětlení a dbáme na to, aby se naše výrobky vymykaly svou kvalitou, odolností a spolehlivostí. Podle množství referencí a spokojených zákazníků můžeme říct, že tento cíl plníme.

To nám ale nestačilo, a tak jsme pro naše zákazníky připravili službu Program 7+, díky kterému jsme schopni našim zákazníkům dodat nejen vynikající výrobek, ale především řešení, které nekončí pouhým transportem krabic ke kupujícímu. Naopak tím naše společná cesta začíná. Tvrdíme, že tam, kde ostatní končí, LAMBERGA začíná.

S příchodem LED technologie přišla do průmyslového osvětlení revoluce a navíc i legislativa apeluje na energetické úspory. Otázkou tedy není, zda stávající osvětlení měnit, ale kdy a za co jej vyměnit?

Jak všichni víme, poptávka stimuluje nabídku, a tak je na trhu nepřeberné množství LED svítidel různých typů, ale také (bohužel) různých kvalit. Často jsou to výrobky s životností sotva v délce jejich záruční doby. Pak už je nikdo neopraví a uživatel už vůbec ne.
Vitix_IKIP_LI-(2).pngVraťme se tedy k tomu, že tam, kde ostatní končí, LAMBERGA začíná. Díky povaze našeho prioritního cíle - vyrábět a dodávat kvalitní a odolná svítidla české výroby - nabízíme zákazníkům službu Program 7+. Službu, díky které máte jistotu, že v záruční době i po jejím uplynutí nikam “neodkráčíme”, ale naopak s radostí zůstaneme po Vašem boku.

Zakoupením kvalitních svítidel zn. LAMBERGA tak nejen zvýšíte bezpečnost práce, ale i potvrdíte, že patříte ke společensky odpovědným firmám, kterým není lhostejné produkování nadměrného odpadu - koupí levných a nespolehlivých výrobků, které nikdo neopraví a brzy se promění v odpad.

 

Co v rámci Program 7+ získáte:

+ získáte partnera pro OSVĚTLENÍ

+ návrhy a výpočty osvětlení vč. ekonomiky

+ dodávku a případně i montáž

+ záruku 7 let na svítidla

+ záruční servis přímo od výrobce

+ provádění případných oprav na místě instalace

+ pozáruční servis po sjednanou dobu a

+ nebo možnost repase svítidel a prodloužení záruční doby na dalších až 7 let
 


K výhodám služby Program 7+ nezapomínejme přičíst i to nejdůležitější a zcela jistě nejpříjemnější - finanční úspory generované kvalitními svítidly. Úspory se zvyšují právě díky kvalitě svítidel, které není nutné měnit a často opravovat.
 

Program 7+ je tak opravdu pro firmy, které chtějí spolehlivé řešení. Pro firmy, které si to umí spočítat. Pro firmy, které jsou společensky odpovědné. Pro firmy, které dbají na bezpečnost pracovního prostředí a především pro firmy, které chtějí generovat úspory. Patříte k těmto firmám? Výborně! Kontaktujte nás na e-mailu či telefonním čísle a my Vám službu Program 7+ rádi detailně představíme.
 

PROGRAM7_logo.png

 

Další aktuality

Od návrhu LED svítidla až po jeho servis v místě instalace
Design a vývoj
svítidla
Výroba
na území ČR
Prodej
Doprava
a instalace svítidla
Záruka až 7 let, servis
v místě instalace