Aktuální volné pozice

VEDOUCÍ ELEKTROMONTÁŽNÍ DÍLNY

Náplň práce:

- koordinace zakázek
- dozor nad kvalitou a produktivitou práce
- jednání s dodavateli
- spolupráce na přípravě a výrobě prototypů.

Požadujeme:

- minimálně SŠ vzdělání v oboru elektro,

- znalost problematiky elektro-slaboproud

- schopnost vedení pracovního týmu

- řidičský průkaz sk. B

- samostatnost, aktivní přístup

- pečlivost, spolehlivost a časová flexibilita

- odolnost vůči stresu.

Co Vám můžeme nabídnout:

- práce v dynamicky se rozvíjející firmě

- perspektivní a zajímavá práce v rozvíjejícím se oboru

- příležitost k dalšímu osobnímu růstu

- firemní benefity

- k rozvoji kvalifikace vzdělávací programy.

Pracoviště: Uherský Brod

Plat: 25 000,00 Kč - 35 000 Kč/měsíc (plus odměny)

V případě zájmu zasílejte své životopisy společně s průvodním dopisem na adresu vazna@lamberga.cz.

TECHNIK PODNIKOVÉ LABORATOŘE

- fotometrická měření svítidel na goniometru a kulovém integrátoru,

- měření bezpečnostních, výkonových a EMC parametrů,

- spolupráce při vývoji nových LED svítidel,

- systematická měření při kontrole kvality výroby,

- aktivní sledování a aplikace požadavků dotčených norem a předpisů,

- jednání se zkušebnami při certifikaci nových svítidel uváděných na evropský i mimoevropský trh.

Požadujeme:

- praxe v provádění zkoušek a měření je výhodou,

- aktivní přístup a samostatnost,

- pečlivost, spolehlivost,

- anglický jazyk výhodou.

- perspektivní a zajímavá práce v rozvíjejícím se oboru,

- příležitost k dalšímu osobnímu růstu,

- firemní benefity.

Plat: 25 000,00 Kč - 35 000 Kč/měsíc, podle praxe

Od návrhu LED svítidla až po jeho servis v místě instalace
Design a vývoj
svítidla
Výroba
na území ČR
Prodej
Doprava
a instalace svítidla
Záruka až 7 let, servis
v místě instalace