+420 730 190 522 LinkedIn Youtube
Ideální svítidlo nejen pro průmysl

Ideální svítidlo nejen pro průmysl

Dnešní článek věnujeme našim svítidlům VITIX NT a VITIX VT, která jsou určená speciálně pro průmyslovou výrobu. Mimo to jsou také vhodným osvětlením skladových či logistických hal. 

Perfektní zpracování svítidla s důrazem na jednoduchost, funkčnost a maximální účinnost umožňuje využití ve velmi čistých prostorech, jako jsou například laboratoře či potravinářský enviroment a na druhou stranu v prostorech s extrémními podmínkami. Oba dva typy svítidel (VITIX NT, VITIX VT) pak excelují v generování energetických úspor. Jaký je mezi nimi ale rozdíl?
Pokud se teplota okolního prostředí pohybuje do 55°C, pak je VITIX NT správnou volbou. Pokud teplota okolního prostředí tuto hranici převyšuje, pak je zde VITIX VT, který byl speciálně vyvinut pro tyto extrémní podmínky. V listopadu minulého roku jsme se účastnili švédského veletrhu Elmässan, kde jsme se zaměřili právě na představení modelu VITIX VT, jehož silnou stránkou je vysoká teplotní odolnost. 

Svítidla nabízí hodnotu světelného toku až 72 617 lm/W a příkony až 486 W. Velkou výhodou jsou možnosti modifikace na přání zákazníka, a tak si můžete být jisti, že Vaše svítidla budou tou nejlepší volbou pro Váš provoz. 
Svítidla můžeme dodat včetně bezdrátového řízení, díky kterému dosáhnete ještě vyšších energetických úspor, zvýšíte životnost osvětlovací soustavy a budete ji snadno ovládat pomocí jednoduchého systému. 

Naši designéři mysleli také na pracovny, showroomy či recepce průmyslových podniků, a tak vznikl model VITIX ART, který disponuje stejnými technickými parametry, ale je obohacen o designový prvek, který z něj dělá perfektní svítidlo pro všední i nevšední prostory. Rozhodně doporučujeme shlédnutí variant tohoto modelu a opět nesmíme opomenout možnosti širokých zákaznických úprav. 

Fotogalerie

Další aktuality