+420 730 190 522 LinkedIn Youtube
Inovativní svítidla pro těžký průmysl

Inovativní svítidla pro těžký průmysl

To, že se pyšníme skvělými svítidly pro veřejné osvětlení již víte. Nicméně stejně tak kvalitní svítidla nabízíme pro průmysl a naši specialitou jsou svítidla určená do extrémních podmínek. V listopadu minulého roku o nás a našich průmyslových svítidlech psal také Svět průmyslu. Děkujeme! 

Česká společnost LAMBERGA, specializující se na vývoj a výrobu LED svítidel pro veřejné osvětlení, osvětlení průmyslových areálů, obchodních center a parkovišť, jakožto vystavovatel na elektrotechnickém veletrhu Elmässan Stockholm 2016 ve Švédsku, představila inovativní průmyslové svítidlo VITIX Industry VT odolné vůči extrémním teplotám prostředí až do 75°C.

Společnost LAMBERGA svojí účastí na významném evropském veletrhu ujistila návštěvníky o nezadržitelném rozvoji a průlomových řešeních, zejména v oblasti osvětlování hal s výrobou ve vysokých teplotách, jako jsou například válcovny, sklárny, železárny a další výrobny těžkého průmyslu.

Svítidlo s takto vysokou tepelnou odolností patří k novinkám roku 2016. Společnost LAMBERGA si zakládá na vysoce kvalitních komponentech u svého každého svítidla, řada VITIX Industry nebyla výjimkou. „Unikátní na našich nových svítidlech je to, že i přes to, že jsou zhotovená do velmi těžkých provozů, mají velmi vysokou účinnost a dlouhou životnost. Svítidlo je sestaveno z hliníkového korpusu, z atypické skleněné optiky, kterou si sami vyvíjíme a dalších vysoce kvalitních komponentů, pocházejících od světových výrobců,“ komentuje Ing. Jiří Švestka, CEO společnosti LAMBERGA.
 

Bezdrátové řízení

Pro výrobní prostory a velké haly je kvalitní LED osvětlení zcela nepostradatelné. Z důvodu typického 24hodinového provozu je vhodné využít kvalitní LED svítidla, která mají výbornou návratnost. Řada průmyslových svítidel VITIX Industry byla navržena tak, aby splňovala veškeré požadavky průmyslového osvětlení, a nabízí dvě varianty, a to VITIX Industry NT pro prostředí s okolní teplotou do 55°C a VITIX Industry VT pro prostředí s okolní teplotou do 75°C. Svítidla je možné instalovat až do výšky 30 metrů. Základní verze svítidla VITIX Industry VT nabízí příkony v rozpětí od 67 W do 164 W,

světelný tok od 10 011 lm do 27 981 lm a účinnost až 171 lm/W. Společnost nabízí řadu zákaznických úprav a individuální přístup. Pro řešení úspor a přesného nastavení parametrů soustavy dle požadavků zákazníka LAMBERGA nabízí řízení světelné soustavy bezdrátovým nebo sběrnicovým systémem společnosti ENIKA.

Prezentace doma i v zahraničí

Svou inovaci v oblasti průmyslových svítidel LAMBERGA blíže představila také českému trhu v září tohoto roku na elektrotechnické výstavě ARGOS v Ostravě konající se v budově Trojhalí Karolina, ke kterému osvěcují cestu právě svítidla LAMBERGA. Po ostravské výstavě LAMBERGA zavítala na veletrh Elmässan, který se konal 19. – 20. října ve Stockholmu a zúčastnilo se více než 220 vystavovatelů. Švédský veletrh Elmässan je důležitým místem setkání světových společností, působících v oblasti elektrotechniky, elektroniky, elektronických komponentů a systémů. Zahraniční společnosti a výrobce zde odborníkům i široké veřejnosti mohou představit nejnovější trendy, inovativní materiály a nové technologie elektrotechnického průmyslu. Společnost LAMBERGA zavítala na švédský veletrh také s cílem oslovit a zasáhnout místní trh bohatý na průmyslovou výrobu.
 

Zdroj: http://www.svetprumyslu.cz/32992-2/

Svítidla VITIX NT a VITIX VT

Fotogalerie

Další aktuality