+420 730 190 522 LinkedIn Youtube
Parkoviště obchodních center a jejich osvětlení

Parkoviště obchodních center a jejich osvětlení

Naše svítidla můžete také spatřit na několika parkovištích obchodních center v České republice i na Slovensku. Osvětlování parkovišť má svá specifika, na která je nutné dbát. Vysoká bezpečnost je na prvním místě.
 
Svítidla KATRINA jsou perfektním řešením při osvětlování komunikací, areálů, parků, pěších zón a parkovišť. Právě tato svítidla jsou k zahlédnutí u několika nákupních středisek a obchodů na území ČR a Slovenska. KATRINA poskytuje vysokou účinnost a zároveň disponuje skvělou úsporou. Parkoviště obchodních středisek jsou tak bezpečná a provozovateli zároveň vznikají úspory. 

 

Jedním z našich spokojených klientů je Forum Nová Karolina, kde proběhlo osvětelní jak nákupní, tak odpočinkové zóny. Provedení svítidel v tmavé barvě výborně koresponduje s prostředím tohoto příjemného místa. Návštěvníci se tak mohou těšit z bezpečně osvětlené a estetické nákupní o odpočinkové zóny. 

Dalším místem, kde Vám na cestu svítí KATRINA jsou parkoviště obchodního řetězce Globus. Najdete nás již na 13 parkovištích z celkových 18. Spolupráce s řetězcem započala již v roce 2011. 

Spokojenost zákazníka Globus nám přivedla dalšího zákazníka, který s Globusem sousedí. Jedná se o ASKO Čakovice, které se nyní také může pyšnit kvalitním osvětlením svého parkoviště. 

Parkoviště velkoobchodu MAKRO v Brně prošlo revitalizací svítidel roku 2013. 

OC GALÉRIA KOMÍN vzrostlo ve slovenském městě Rimavská Sobota 25.11.2015 a o osvětlení jeho prostranství a parkoviště jsme se velmi rádi postarali. Tentokrát byla zvolena KATRINA ve světlém provedení.

Ve slovenském Popradě jsme zrealizovali osvětlení parkoviště u nákupního centra Tatry Shopping Center.

Fotogalerie

Další aktuality