+420 730 190 522 LinkedIn Youtube
PŘED A PO: Vysoká nad Labem

PŘED A PO: Vysoká nad Labem

Světlo by měla dopadat hlavně tam, kde je to opravdu potřeba. Ve Vysoké nad Labem ještě donedávna svítilo přes 130 sadových svítidel kulovitého tvaru, která zbytečně zářila nahoru. Důsledkem zastaralých nebo nesprávně vybraných typů svítidel, může být mimo jiné i nadprodukce světelného smogu. Proto hledáme řešení, která jsou šetrnější k životnímu prostředí a mohou pomoci světelné znečištění eliminovat.

Město Vysoká nad Labem nám svěřilo celkovou modernizaci veřejného osvětlení (včetně montáže). Za necelý měsíc od zahájení realizace jsme městu předali soustavu nových, kvalitních LED svítidel XT. Dnes občanům svítí na cestu 285 výrazně úspornějších svítidel, která neprodukují nežádoucí množství světla do horního poloprostoru a nepodílí se tak na zbytečné produkci světelného smogu. Zároveň se ale spolehlivě starají o bezpečnost pohybu na komunikacích. 

Hlavním přínosem pro město bude značná úspora elektrické energie. Přechod od svítidel s příkonem 19,95 kW k našim LED svítidlům s příkonem 7,5 kW se výrazně projeví na snížení výdajů za energii, a to o více než 60%.

Fotogalerie

Další aktuality