+420 730 190 522 LinkedIn Youtube
Průběh renovace: Moravská Nová Ves

Průběh renovace: Moravská Nová Ves

Společně s montážním partnerem právě pracujeme na výměně svítidel veřejného osvětlení v obci Moravská Nová Ves. Do akce půjdou naše LED svítidla LAMBERGA XT o teplotě chromatičnosti 2700K. V průběhu projektu jsme pořídili několik fotografií již dokončené ulice po boku s částmi obce, ve kterých stará svítidla stále čekají na výměnu - perfektní příležitost porovnat různé druhy svítidel a demonstrovat, že investice do moderního LED osvětlení mají smysl.

Na fotografiích níže můžete vidět označenou ulici, ve které již svítí naše svítidla LAMBERGA XT. Na první fotografii v pravé části si jistě všimnete oranžového světla sodíkových výbojek. V ulicích nalevo naopak svítí bílé světlo LED svítidel o teplotě chromatičnosti 5000K. Z hlediska nežádoucího vlivu na noční prostředí není vhodné používat LED s barevnou teplotou vyšší než 3000K, i z toho důvodu jsou svítidla LAMBERGA o teplotě chromatičnosti 2700K mezi našimi klienty velmi populární. 

Důležitým úkolem při realizaci veřejného osvětlení v obci je postarat se o optimální rozložení dopadajícího světeleného toku na vozovku. Vždy se snažíme dosáhnout požadované rovnoměrnosti jasu. Na druhé fotografii můžete vidět, jak výsledek takových snah může vypadat v porovnání s vedlejšími sodíkovými svítidly. 

Moravskou Novou Ves tak jednoznačně čeká změna k lepšímu. Co myslíte Vy? 
Moravska-Nova-Ves-(1).png
XT-(2).png

Fotogalerie

Další aktuality