+420 730 190 522 LinkedIn Youtube

O nás

Značku LAMBERGA si dnes spojují stovky obcí, firem a provozů se systémy moderního osvětlení. Jsme nejen českým výrobcem LED svítidel, ale také inženýrskou firmou v oblasti vývoje, projektování a dodávek světelné techniky, fotovoltaiky a datových komunikací. Pokud hledáte lídra na trhu Smart City systémů a s tím spojených komunikačních sítí, jste u nás správně. 

Když jsme firmu LAMBERGA v roce 2010 založili, začali jsme vývojem vlastních LED svítidel pro veřejné osvětlení a průmysl. Takřka na koleně, v areálu bývalého JZD. Jako jediní v Česku jsme ale začali poskytovat servis výrobce přímo na místě instalace. Zákazníci nás proto začali vyhledávat stále častěji. Z našeho přístupu měli radost a cítili naši ochotu a zodpovědnost. Díky těmto službám jsme rozvíjeli další dovednosti a postupně rozšiřovali rozsah služeb i obor působnosti až do současného stavu.

V současné době LAMBERGA působí po celé České a Slovenské republice. Naše LED svítidla distribuujeme prostřednictvím obchodních partnerů také do dalších zemí světa. A čím jsme unikátní? Propojujeme návrhy i projekty s fyzickou instalací a následným servisem. Tím optimalizujeme efektivitu finálního řešení. Naše firemní kultura stojí na otevřenosti a poctivosti nejen vůči zákazníkům, ale také vůči zaměstnancům. Energie světla nás všechny spojuje.

V návaznosti na dlouhodobou strategii vedení organizace nese odpovědnost a podporuje zavedený, procesně orientovaný systém integrovaného managementu splňující požadavky těchto norem ČSN:
  • ISO 9001:2016
  • ISO 14001:2016
  • ISO 45001:2018
  • ISO 50001:2019
Politika IMS