+420 730 190 522 LinkedIn Youtube
60. Konference SRVO v Brně

60. Konference SRVO v Brně

Ohlédněte se s námi za 60. konferencí SRVO v brněnském Orea Congress Hotelu. Tentokrát částečně pod naší taktovkou. Konference Společnosti pro rozvoj veřejného osvětlení (SRVO) je již zavedenou a úspěšnou akcí, kterou si nikdy necháme ujít. Ta poslední, jubilejní, pro nás ale byla přeci jen speciální. Konala se totiž "u nás" v Brně a my jsme byli hlavním partnerem!

Jako již tradičně, i letos se akce těšila velké návštěvnosti. Přes 200 hostů z různých koutů republiky se sešlo, aby si vyslechli přednášky odborníků (nejen) v oblasti veřejného osvětlení a diskutovali o nových trendech a inovacích v oboru. Hlavním tématem konference bylo "Úspory energie ve veřejném osvětlení" jako jedna z nejaktuálnějších a nejdůležitějších problematik naší profese. Soustředila se tak na nejnovější trendy ve světě veřejného osvětlení a důležitost inovativních technologií při dosahování energetické efektivity a udržitelnosti.

Nechyběl ani příspěvek našeho kolegy, Ing. Jiřího Švestky, který za Lambergu přednesl celkové směřování pokročilého snižování energetické náročnosti na veřejném osvětlení. Další prezentace pojednávaly třeba o ekologii a hospodárnosti provozu VO, nových technologiích ve výrobě svítidel, normativech pro VO, možnostech optimalizace soustavy VO, nebo třeba fenoménu "vypínání" svítidel při hledání úspor.

A co si o celé akci myslí náš jednatel Vítězslav Kvapil?
Konference SRVO jsou vždy skvělou příležitostí pro navázání nových kontaktů a diskusi o aktuálních tématech ve veřejném osvětlení, ale i důležitým krokem k dalšímu rozvoji a inovacím. Rádi inspirujeme a stejně tak jsme rádi inspirováni, což je hlavní přidanou hodnotou podobných setkání. Chtěl bych poděkovat našim kolegům, kteří na konferenci Lambergu reprezentovali a rozhodně přispěli k bohatému programu, ať už představením našich produktů nebo prostřednictvím příspěvků do diskuse v rámci přednáškových bloků.
 

Konference nezapomněla ani na poděkování významným hostům a členům SRVO za mnohaletou práci pro společnost. Jubilejní 60. ročník byl příležitostí k ocenění a předání pamětních listů čestným hostům. Ocenění pak dostali i všichni partneři akce.

Závěrečný večerní program nabídl kulturní zážitky jako VIP prohlídku hradu Špilberk, světelnou show a večerní posezení u cimbálové muziky. Přihlášení měli rovněž možnost navštívit veřejně nepřístupné kolektory TSB v centru Brna.

My děkujeme SRVO i všem zúčastněným a těšíme na další setkání - tentokrát v Ostravě.

Fotogalerie

Další aktuality