+420 730 190 522 LinkedIn Youtube
Osvětlení výrobních hal: Čtyřkoly

Osvětlení výrobních hal: Čtyřkoly

Máme hotovo! Projekt modernizace osvětlení průmyslových hal Erwin Junker ve Čtyřkolech byl projektem na více etap. Dnes jsou celé vnitřní prostory osazeny našimi LED svítidly VITIX INDURSTRY NT, které společnosti pomohou nejen zvýšit bezpečnost na pracovišti, ale také výrazně snížit náklady na energii. 

Už pod logem společnosti Erwin Junker Grinding Technology často najdete heslo „Partner for precision“. Tam, kde je preciznost a kvalita výroby na prvním místě, je receptem k úspěchu kvalitní a efektivní osvětlení výrobních prostor. Proto je nová, moderní soustava našich LED svítidel VITIX NT spolehlivým pomocníkem pro vytvoření příjemného pracoviště pro dvousměnný provoz, který firmě zároveň ušetří nemalé náklady na elektrickou energii. Projekt ale nebyl jen o průmyslových svítidlech VITIX. Do nového LED kabátu jsme pro Erwin Junker oblékli i kancelářské prostory a sklady.

VITIX NT je průmyslové svítidlo ideální do standardních podmínek provozů, v nichž teplota nepřesahuje 55°C. Jeho upravenou verzí je model VITIX VT, který jsme vyvinuli tak, aby odolal vnitřním teplotám až 75°C. 
 

Další aktuality