+420 730 190 522 LinkedIn Youtube
Odborný seminář SKS

Odborný seminář SKS

Sdružení komunálních služeb ve spolupráci s TECHNICKÝM A DOPRAVNÍM SERVISEM s.r.o. Mariánské Lázně nedávno pořádali dvoudenní odborný seminář s tematikou veřejného osvětlení, elektromobility a fotovoltaiky. Jsme rádi, že jsme akci mohli sponzorovat a letos zároveň přispět do diskuse přednáškami v režii našich kolegů.

Není to poprvé, co se v Mariánských Lázních sešli odborníci, kolegové z řad zástupců TS a přednášející, aby se podělili o nové poznatky ze světa komunálních služeb.
V odborné části semináře se přednášky týkaly veřejného osvětlení (žádosti dotace a administrativní záležitosti), řídících systémů, LED svítidel, sloupů a dobíjecích stanic, stability stožárů, hledání poruch a fotovoltaiky. My jsme přispěli přednáškami na téma "Modernizace VO s využitím svítidel LAMBERGA" a "Průběh přípravné fáze před instalací FVE"! 

V rámci doprovodného programu navštívili hosté již tradičně produkci Zpívající fontány, světelnou show "Světla vyprávějí" a mimo jiné se mohli projet lázeňským městem v rámci mimořádné jízdy trolejbusu.

Organizátorům děkujeme za vydařenou akci a těšíme se, až se do Mariánských Lázní vrátíme na další semináře! 

Navrh-bez-nazvu-6.png
 

Další aktuality