+420 730 190 522 LinkedIn Youtube
Nové teploty chromatičnosti

Nové teploty chromatičnosti

Mezi naše standardní možnosti modifikace, které zákazníkům nabízíme, patří i výběr teploty chromatičnosti. Doposud bylo možné vybírat z variant 3000K, 4000K a 5700K, nově pak můžete sáhnout po 2700K nebo po PC Amber

LED technologie nabízí nebývalou flexibilitu v nastavování teploty chromatičnosti, což vede společnost k diskuzi o vlivu světla na přirozené prostředí. Diskuze je vedena zejména o vlivu modré složky světla na přírodu a lidi. My se této problematice vývoje svítidel se speciální chromatičností systematicky věnujeme a jsme tak schopni nabídnout produkt, který je pro váš projekt ideální. 
PC Amber, teplota chromatičnosti, kterou nově nabízíme, je typická tím, že má potlačeny některé vybrané složky barevného spektra a to zejména složku modrou. Jeví se tak jako nejlepším řešením pro veřejné osvětlení v souladu s naší přírodou. Z toho důvodu je možné PC Amber využít u našich parkových svítidel MONA a MONA 600. 
Pro osvětlení komunikací je pak vhodná teplota chromatičnosti 2700K. Naši realizaci tohoto typu osvětlení můžete vidět například na ul. Řeznické v Brně viz. galerie. 

Fotogalerie

Další aktuality