+420 730 190 522 LinkedIn Youtube
Bezpečný dopravní prostor

Bezpečný dopravní prostor

V říjnu jsme se stali jedním z hlavních partnerů kongresu, pořádáným Společností pro rozvoj veřejného osvětlení (SRVO), který byl zaměřen na jedno z nejdůležitějších témat, a to bezpečnost. 
 

Kongres SRVO k výročí 50. Technického semináře proběhl ve dnech 19. - 21. října 2016 a jeho program byl opravdu bohatý. Hlavním tématem celého kongresu bylo "Veřejné osvětlení - součást bezpečného dopravního prostoru", které se promítlo v přednáškách a prezentacích hostů.

Cílem této akce bylo mimo jiné také navázání vzájemné spolupráce zúčastněných firem, jejichž společná činnost povede ke zvyšování kvality osvětlení místních komunikací, čímž se výrazně zvýší také bezpečnost dopravního prostoru. 

Celý průběh kongresu, veškeré důležité poznatky a informace doporučujeme přečíst ZDE.

Naše LED svítidla LAMBERGA určená pro veřejné osvětlení si můžete prohlédnout v sekci Veřejného osvětlení. Jedním z nejoblíbenějších modelů svítidel LAMBERGA je jednoznačně KATRINA, řada vyvinutá speciálně pro kvalitní a bezpečné osvětlení komunikací. Řada KATRINA P pak nabízí perfektní řešení pro spolehlivé osvětlení přechodů pro chodce. 

Další aktuality