+420 730 190 522 LinkedIn Youtube
Kongres SKS ve Frymburku

Kongres SKS ve Frymburku

Na břehu Lipenské přehrady jsme se v květnu opět setkali se zástupci našeho oboru v rámci tradičního jarního kongresu Sdružení komunálních služeb (SKS). Téměř 250 účastníků z řad vystavovatelů a členů SKS zavítalo do Wellnes hotelu Frymburk aby se mohli zúčastnit (nejen) odborného programu s výměnou praktických zkušeností.

Hned první den kongresu byl zasvěcen workshopu na téma Opravy malého rozsahu, který byl večer doplněn posezením u táboráku s občerstvením. Další den se účastníci společně poohlédli za úspěšnými akcemi, které členové SKS absolvovali v uplynulém období a úspěšní členové rovněž získali ocenění. Zároveň se hosté mohli seznámit s plány SKS a jeho výhledy do budoucna. Se svými příspěvky vystoupili například starosta městyse Frymburk nebo Ing. Václav Král, člen parlamentní skupiny PS ČR pro životní prostředí. Následovalo loučení s odcházejícími, ale i představení nových členů spolku SKS, kterých postupně přibývá. 

Jako již tradičně bylo součástí programu jednání valné hromady SKS a následně také hromadná prohlídka venkovních výstavních stánků s exponáty komunální techniky. Nechybělo ani kulturní obohacení programu v podobě společenského večera či okružní plavby po nádrži Lipno na parníku. 

My moc děkujeme za povedenou organizaci a těšíme se na další ročníky! 


 

Fotogalerie

Další aktuality