+420 730 190 522 LinkedIn Youtube
MĚNÍN: Fotovoltaická elektrárna

MĚNÍN: Fotovoltaická elektrárna

V rámci nové divize společnosti se kromě veřejného osvětlení už nějakou dobu věnujeme také fotovoltaice a realizaci FVE - především pro právnické osoby a municipality. Jsme rádi, že Vám můžeme začít představovat úspěšně dokončené projekty!

V obci Měnín jsme se postarali o projektovou přípravu a montáž nové fotovoltaické elektrárny v objektu provozovatele koňských stájí. Elektrárna o výkonu 20 kWp, která čítá celkem 48 solárních panelů, je připojena do distribuční sítě vysokého napětí a klientovi vyrobí a pokryje až 90 % nakupované energie.
 
Obecně se návratnost investice do FVE pohybuje mezi 7-10 lety. Aktuálně však existuje celá řada dotačních programů, díky kterým se doba návratnosti může snížit až na 5 let. Našim klientům zajišťujeme nejen realizaci, uvedení do provozu a servis elektrárny, ale i vše, co samotné montáži předchází: technicko-ekonomické studie, zpracování projektové dokumentace nebo třeba žádosti o stavební povolení. 

Pokud sami chcete jít energetické nezávislosti naproti a zvažujete investici do vlastní fotovoltaiky, neváhejte nás kontaktovat
 

Fotogalerie

Další aktuality