+420 730 190 522 LinkedIn Youtube
Otestováno: Program 7+

Otestováno: Program 7+

7.png
Více než před rokem jsme se pustili do nadstandardního řešení Vašeho osvětlení v Programu 7+ a v rámci této služby jsme u našich klientů rozsvítili již 2000 svítidel. Pojďme zhodnotit přínosy Programu 7+.

 
Program 7+ vyplnil mezeru na trhu s prodejci LED svítidel v krabicích a přinesl zákazníkům komplexní řešení osvětlení na klíč spolu s nadčasovými benefity. Kvalitu Programu 7+ otestovalo hned několik významných klientů, které najdete v referencích.

Hledejte jistotu v kvalitním řešení

Při vzniku našeho řešení jsme avizovali získání benefitů v rámci Programu 7+. Jak se nám to povedlo?
 

  • Díky kvalitnímu partnerství a vzájemné důvěře se z pilotních realizací u našich klientů stává kontinuální obnova osvětlení nejen v dalších výrobních halách, provozovnách ale i v administrativních budovách.

 

  • Klienti oceňují individuální přístup a nechávají si vypracovat nadstandardní osvětlovací studie s vymodelováním reálných prostorů (viz. galerie).

  • Klienti získávají prostředky na další projekty, a to díky úspoře vygenerované pilotními realizacemi úsporného osvětlení.

 

  • Na základě získaných zkušeností dokážeme naplánovat harmonogram tak, aby v místě realizace nedošlo k omezení provozu a instalace proběhla v krátkém termínu.

Fotogalerie

Další aktuality